Farmasi Danışman Girişi Nasıl Yapılır?

Farmasi

Farmasi Danışman Girişi

Farmasi grubuna üye işlemleri genel olarak bir Farmasi Danışmanı sayesinde gerçekleşir.Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra Farmasi firmasına  farmasiint.com adresinden  bütün bilgilerinizi doğru bir şekilde tanımlayarak şifreniz ile Danışman girişi yapabilirsiniz. Danışman girişi yaptıktan sonra Hızlı Satın Al kategorisine girdiğinizde  size verilen ürünün kodunu ekranda göreceksiniz. Farmasi firmasının katalog’undan seçmiş olduğunuz ürünlerin kodlarına karar verdikten hemen sonra kodları ile birlikte ücretlerini de yazdığınızda Sepete at dediğinizde işlemin en zor kısmını gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Ardından siparişleriniz hazırlandığında ise Satın Al seçeneğini tıklıyorsunuz. Satın Al seçeneğine tıkladıktan hemen sonra ekstra olarak hediye ürünlerinizi ekranda göreceksiniz. Bu aşamada bazı hediye ürünlerini seçerken,bazıları otomatik olarak sepetinize eklenir. Daha sonra Devam tuşuna tıkladığınızda ürünlerin kargo olarak gönderileceği adres bilgileriniz istenir.

Bu aşamada ise; eğer yanlış adres bilgisi görünüyor veya farklı bir adrese ürünleriniz gelmesini istiyorsanız  Teslimat Adresi Tanımla seçeneğinden yeni adresi tanımlayabilir veya değiştirebilirsiniz. Adres bilgilerinizi yazdıktan sonra  ”Bu Adresi Kullan” seçeneğini tıklayabilirsiniz. En önemli aşamalardan biri de adres bilgisidir. Çünkü üyelerin adres bilgilerini doğru girmesi gerekir. Ürünleri nasıl teslimat yapılacağı bilgisi ile karşılaşacaksınız. Bu konuda ” Aras Kargo” seçeneğini tıklamanız gerekmektedir.

En önemli ve son aşamaya geçmeden önce Farmasi firmasında üç çeşit ödeme yöntemi vardır. Birincisi; Kredi Kartınız ile aldığınız ürünleri tek çekim veya sunulan taksit seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. İkincisi; Bankadan Farmasi firmasının hesap bilgilerine havale yolu ile gönderebilirsiniz. Üçüncüsü İse; Kapıda ödeme yöntemidir. Ürünleriniz kargo ile kapınıza geldiğinde faturada ve size belirtilen miktarı ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme yönteminde ekstra olarak 7.99 TL hizmet ödemesi vardır. Fakat sizden bu miktara değer olarak hediye bir ürün gönderimi yapar. Bu arada Kredi kartı ile Tek Çekim ödeme yapmak isteyen üyeler için bütün kartlar geçerlidir.Fakat Kredi kartı ödeme yönteminde Taksitli seçeneği seçilmesi durumunda bütün kartları kapsayamayabiliyor. Sadece; Yapı kredi Bankası World Card,İş Bankası Maximum ve Finans Bank Card Finans kartları için taksitli seçeneği geçerlidir. Ödeme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra Sözleşmeyi okudum ve Siparişimi onaylıyorum seçeneğine tıkladığınız taktirde ürünlerinizin siparişini vermiş olursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*