Farmasi’ye Nasıl Üye Olunur?

Farmasi

Farmasi Üyelik

Farmasi firmasına üye olarak çok büyük bir ailenin parçası olabilir ve hayatınıza yenilik katabilirsiniz. Ayrıca Farmasi sayesinde farklı ve güzel bir ortamda olma şansı elde edersiniz. Farmasi’ye üye olmanın en önemli nedeni ise; ürünleri indirimli kullanmanızın dışında ürünlerinizin satışını yaparak ek gelir elde etmiş olursunuz.

farmasiint.com resmi sitemizden Farmasi firmasının kayıt bölümünü doldurarak üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Farmasi’ye üyelik işlemleri için cüzzi olarak 1 TL ile 10 TL aralığında bir ücret ödemeniz gerekir. İlk siparişinizi verdiğinizde bu ücreti  faturaya yazdırarak da ödeyebilirsiniz. Ayrıca bu ücretin değerinde size hediye bir üründe gönderilecektir. Farmasi üyeliğinizi gerçekleştirirken bir danışman yardımıyla işlemleri yapmanız daha doğru olacaktır.

Karşılaşacağınız veya çözemeyeceğiniz sorunlarda sponsor destek hizmeti sayesinde doğru ve güvenli bir şekilde işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Üye olma konusunda bilgilendirmemiz gereken en önemli husus; üyelik işlemleri başlatabilmek için muhakkak 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Hiçbir cinsiyet ayrımı yapmadan kadın veya erkekler her koşulda üye olabilir sizde bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Ayrıca ürünlerin satışını gerçekleştirmek isteyen üyeler; katalog’dan ürünleri daha indirimli bir şekilde alabileceklerdir. Farmasi grubuna üye olmanın bir çok avantajı vardır.Yukarıda bahsettiğimiz gibi katalog ürünlerini kendinize indirimli getirtebildiğiniz gibi, çevrenizdeki insanlara katalog fiyatından satışını gerçekleştirdiğiniz taktirde büyük oranda kar elde edersiniz. Ayrıca zaman içerisinde kendinize satış ekibi oluşturabilir ve böylelikle daha çok satış yaparak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Sadece yaşadığınız şehir değil,bütün şehirlerden üyeler bulabilir ve ekibinizi genişletebilirsiniz.

Farmasi bünyesinde yaptığınız satışlar sayesinde departman değiştirebilirsiniz. Lider, direktör ve müdür seviyesine gelerek kariyer basamaklarını hızla çıkabilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız  bu işle ilgilenmeniz için işten ayrılmanız gerekmiyor. Aynı anda hem işinizi yürütebilir hem de Farmasi satış hedeflerinizi gerçekleştirerek ek gelir elde edebilirsiniz. En önemli noktalardan biri de Farmasi ürünlerinin insan vücuduna ve çevreye zarar vermemesidir. Ürünlerde zarar verici yada insan vücudunu yıpratıcı madde asla kullanılmamaktadır. Aksine bitki aromalarından oluşan ürünler sayesinde  sağlıklı ve kaliteli ürünler kullanmış olursunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*