Neden Farmasi’ye Kayıt Olmalıyım?

Farmasi

Farmasi Kayıt

Eğitim dereceniz veya çalışma durumunuz ne olursa olsun her şekilde Farmasi bünyesinde çalışabilirsiniz. Bu nedenle tek yapmanız gereken üye olarak kayıt yaptırmaktır. Daha sonra size farmasi bünyesinde çalışan bir danışman yardımı ile gerekli bilgilendirilmeler yapılacaktır. Ayrıca sürekli olarak size destek ve bilgi veren personeller daima yanınızda olarak iş konusunda satış yapmanızı kolaylaştıracaktır. Farmasi’ye üye olmanın bir çok avantajı vardır. Bunlardan bazıları;

Her yerden çalışabilirsiniz

İstediğiniz yerden çalışarak ek gelir elde edebilirsiniz.Belirli kısıtlama getirmeden, seyahatte,iş yerinde veya evinizde kısacası her yerde çalışmanız mümkündür. Ayrıca çalışma saatlerini kendiniz belirleyerek,sadece kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Sizi sıkmadan sunulan ayrıcalıklar ve imkanlarla size güzel bir çalışma şartları sunan Farmasi sayesinde aileniz ile daha çok zaman geçirebilirsiniz.

Yükselmeniz için Destek

Farmasi’ye üye olarak satış  yapmaya başladığınız andan itibaren sürekli size daha iyi yapacağınız satışlar için destek ve bilgilendirilme yapacaktır. Farmasi bünyesinde sadece amaç olmadan satış yapmak yoktur. Ne kadar çok satış yaparsanız işinizde yükselebilir ve daha çok gelir elde edersiniz. Dolayısıyla Farmasi’nin size sunmuş olduğu destek sayesinde müdürlük aşamasına gelebilir kariyerinizde yükselebilirsiniz. Bu sunulan iş fırsatından genel olarak öğrenci,ev hanımı,çalışanlar ve emekliler kısacası herkes yararlanabilir. Hem çalışma saatlerinizi belirleyeceğiniz hem de mekan fark etmeden istediğiniz yerden çalışabileceğiniz bir iş hayal ediyorsanız sizde Farmasi ekibinin bir parçası olabilirsiniz. Ayrıca Farmasi’ye üye olmanın en önemli avantajlarından birisi de ihtiyacınız olan ürünleri daha indirimli almanın yanı sıra sattığınız ürünlerden kar ederek fazlası ile ek gelir elde edersiniz. Çevrenize satış yaparak katalog ürünlerinden yaklaşık %30 kar elde ederek birikim yapabilirsiniz. Sizde satış yaparken Farmasi’ye üye olmak isteyenleri üye yapabilir, kendi ekibinizi kurarak daha fazla kazanabilirsiniz. Dolayısıyla Farmasi’ye kayıt olmanızın size bir çok yararı vardır. Yukarıda bahsettiğimiz gibi istediğiniz yerden ve saatlerinizi kendiniz belirleyerek size rahat bir çalışma ortamı sunuyoruz. Genel olarak ne kadar fazla çalışırsanız o kadar çok gelir elde edersiniz. Farklı bir işte çalışmanız Farmasi’ye kayıt olmamanıza engel değil aksine yararı vardır. Çünkü belirli bir işten çalışarak maaş alıyorsanız izinli günlerinizde Farmasi aracılığı  ile satış yaparak daha fazla birikim yapabilir standart harcamalarınızın dışına çıkabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*